Osnovna škola Vrgorac

« Studeni 2020 »

Kako vam se sviđa web www.skole.hr?

counter for website

Dana 5. travnja Zadružni odbor

zadruge "Bušin" jednoglasno

je usvojio prijedlog voditeljice

da se stari logo promjeni u novi.

Europski dan poduzetništva za učenike - Poduzetnički dan školskih zadruga

Dana 17. Veljače 2015. Godine u OŠ Vrgorac održat će se Europski dan poduzetništva za učenike - Poduzetnički dan školskih zadruga.

U školu su pozvani Miljenko Pivac, suvlasnik Mesne industrije „Braća Pivac“ te Ljubomir Erceg dr. stomatologije i vlasnik privatne stomatološke ordinacije u Vrgorcu.

Susret je zakazan 17. Veljače u 9.00 sati i trajati će do 13.00 sati. U tom vremenu će se poduzetnici predstaviti učenicima,  odgovarati na njihova pitanja kako bi im  omogućili da se između ostalog informiraju o svijetu rada i  o različitim zanimanjima, što im može olakšati odluku o nastavku školovanja i karijere i može doprinijeti većoj popularnosti zanimanja za koja učenici nisu dovoljno zainteresirani.

Voditeljica UZ „Bušin“

Ivana Vujčić

U sklopu Europskog dana poduzetništva za učenike

- Poduzetnički dan školskih zadruga

koji se u našoj školi trebao održati 17. veljače, zbog  tehničkih poteškoća biti će prebačen za 16. svibnja. Sudionici će, nadamo se i dalje ostati isti, predstavnik MI Braća Pivac, te dr. stom. Ljubomir Erceg i učenici naše školske zadruge “Bušin“.