ERASMUS + LTT SASTANAK U MERSINU, TURSKA
Autor: Krešimir Kuran, 25. 7. 2022.

U sklopu Erasmus + kulturnog projekta "Next Generation Digital Learning" održan je LTT sastanak na kojem su analizirani dosad ostvareni ciljevi i utvrđene sljedeće planirane aktivnosti. Na sastanku su sudjelovale: koordinatorica Antonija Dropulić, učiteljica Ivana Vujčić i knjižničarka Adriana Turić Erceg.

Nakon srdačne dobrodošlice slijedio je obilazak škole i prvi radni sastanak nakon kojeg su sudionici imali priliku uživo vidjeti primjer dobre prakse u nastavi, sat matematike 3. razreda u kojem je upotrijebljen digitalni alat Okulistik. Narednih dana su se izmjenjivali sastanci i posjet kulturnim znamenitostima ovog dijela Turske. Na sastancima su predstavljeni obrazovni sustavi svih zemalja sudionica, dogovorene sljedeće mobilnosti te je posebna pozornost posvećena Intelektualnim Outputima koji kreću od rujna. Zadnjega dana podijeljeni su certifikati i prigodni darovi.