ŠKOLSKA NATJECANJA 2018./2019.
Autor: Tonći Tolić, 1. 3. 2019.

ŠKOLSKA NATJECANJA 2018./2019.

Tijekom siječnja i veljače u našoj školi održana su školska natjecanja učenika u znanju iz pojedinih predmeta. Protekla su vrlo uspješno jer 14 učenika prolazi dalje na višu razinu natjecanja – županijsku.

Učenik 7.r.  Mirko Marinović postigao je najbolje rezultate iz predmeta Kemija pod mentorstvom Ivane Vujčić.

Iz predmeta Hrvatski jezik najbolji uspjeh postigle su učenice 7. r. Lorena Raos pod mentorstvom Mirande Vukšić i Emanuela Zlopaša pod mentorstvom Marijane Gašpar, te učenice 8. r. Monika Beus i Anica Grljušić pod mentorstvom Mirande Vukšić.

Iz predmeta Povijest najbolji uspjeh postigli su Leon Todorović, učenik 7.r. pod mentorstvom Ivane Ćuže i Mirko Marinović, 7.r. pod mentorstvom Ivane Kolarić Lončar.

Pod mentorstvom Ivane Ćuže učenici 8.r. Marija Tolić i Martin Pažin postigli su iz  predmeta Povijest najbolje rezultate.

Iz predmeta Matematika najbolje rezultate postigli su: Lovre Gašpar, 5.r. pod mentorstvom Jelke Glamuzine; Lea Glamuzina i Alma Grljušić, 6.r. pod mentorstvom Tončice Gašpar i Leon Todorović, 7.r. pod mentorstvom Jelke Glamuzine.

Iz poznavanja gradiva predmeta Tehnička kultura na županijsku razinu natjecanja prolazi učenik Mladen Vegar, 6.r. pod mentorstvom Ante Raspudića.

Čestitamo učenicima i njihovim mentorima te im želimo puno sreće i uspjeha na daljnjim natjecanjima!

Knjižničarka Adriana Turić Erceg